On-line kurz právní angličtiny

Právní angličtina je i v České republice stále žádanějším oborem a její znalost je přínosná nejen pro právníky. Ve spolupráci s nakladatelstvím odborné literatury Verlag Dashöfer jsme proto připravili on-line kurz právní angličtiny „Právnická angličtina v 10 krocích.“

Kurz Vám v krátkém čase pomůže zorientovat se v základech i finesách právní angličtiny v podmínkách českého práva. Kurz zahrnuje nejběžnější oblasti české právní praxe, které rozděluje do deseti samostatných lekcí. Součástí kurzu jsou ukázky dokumentů, vzorových smluv a právní korespondence. Gramatika se soustředí pouze na znalosti, které jsou praktické pro každodenní využití. Důraz je kladen na odbornou terminologii. Kurz vychází z klíčových pojmů českého práva a na praktických příkladech ukazuje jejich správné používání.

Díky vyvážené struktuře jednotlivých lekcí je kurz vhodný pro uživatele všech úrovní, včetně úplných začátečníků v mezinárodněprávní problematice.

A jak on-line kurz právnické angličtiny probíhá? Všech deset lekcí máte přístupných po dobu jednoho roku z vašeho počítače či tabletu a můžete proto studovat kdykoliv a kdekoliv, vlastním tempem. Po úspěšném vypracování závěrečného testu získáte certifikát o absolvování on-line kurzu.

Obsah on-line kurzu Právnická angličtina v 10 krocích:

Lesson 1 – Legal Professionals

Lesson 2 – Law of Contracts

Lesson 3 – Law of Business Organisations

Lesson 4 – Civil Procedure

Lesson 5 – Law of Contracts 2

Lesson 6 – Labour Law

Lesson 7 – Bankruptcy and Enforcement

Lesson 8 – Legal Correspondence

Lesson 9 – Contract Clauses

Lesson 10 – Civil Code Terminology

Kurz je všem zájemcům přístupný na této stránce.